Тільки потрібні речі: список речей, які завжди мають бути в автомобілі

951

Перед тим, як відправитись в дорогу на автомобілі, кожен водій має впевнитись, чи є в машині необхідні речі на випадок непередбачуваної ситуації.

В дорозі може трапитись що завгодно. Наприклад: водій збився з маршруту чи застряг в полі, пробив колесо. Кожен автомобіліст має свою думку щодо комплектації машини, але ми відібрали основні речі, які знадобляться в екстрених випадках. Початківцям, які тільки закінчили курси водіїв, буде корисна ця інформація.

Список важливих речей

Ось перелік всього необхідного, що допоможе розв’язати проблему на дорозі:

  • трос буксирувальний, гайковий ключ, запасне колесо, насос;
  • рідини для авто (моторне та трансмісійна олива, охолоджувальна та гальмівна
  • рідина, рідина для гідропідсилювача керма);
  • ліхтарик;
  • відеореєстратор;
  • скребки, щітки;
  • світловідбиваючий (сигнальний) жилет, робочі рукавички.

Трос знадобиться, якщо автомобіль зламався та не заводиться. Або машина застрягла в снігу чи на грунтовій дорозі після дощу. Насос підніме тиск в колесах. Актуально брати його з собою в далекі поїздки. Добре мати хоча б одну шину, адже колесо можна пробити на будь-якій дорозі. Рідини потрібно міняти через рекомендований інтервал часу. Тому не зайвим тримати їх в автомобілі. Ліхтарик забезпечить мобільність в нічний час і допомогти іншим при потребі. Відеореєстратор знадобиться, щоб забезпечити докази у випадку аварії. Скребки та щітки — незамінні помічники в зимовий період. Допоможуть зчистити лід на склі та кузові.

Також в автомобілі обов’язково повинні бути предмети, затверджені законом — вогнегасник, знак аварійної зупинки, аптечка. Ліки повинні мати належний термін дії та інструкцію щодо використання. Медикаменти та засоби для зупинки крові знадобляться, щоб надати першу допомогу собі чи оточенню. Вогнегасник допоможе загасити полум’я при раптових спалахах.

Даний список найважливіших речей допоможе продовжити рух автомобілем та вибратись зі складних ситуацій.

З кожним роком на дорогах України автомобілів стає все більше й більше. У зв’язку з великою кількістю транспорту дуже важливо бути вкрай обачним на дорогах. Безпечне навчання водінню автомобіля допоможе новачкам швидко освоїтись на автомобільних магістралях. Інструктор по водінню навчить керувати транспортним засобом з нуля. Більш детальна інформація на сайті автошкола Львів.