Телеведучий одним відео потролив майже весь український шоу-бізнес

4217
остапчук

Телеведучий з Черкас 34-річний Володимир Остапчук відзняв свою версію кліпу Насті Каменських “Попа як у Кім” в супермаркеті. У ньому він згадав не якихось американських Кім-Кім, Рі-рі, Джи-джи, а всіх зірок українського шоу-бізнесу.

У випуску програми “Світське життя”Остапчук розповів, яка ж була реакція зірок на подібну творчість.

Артиста спитали, чи не було серед багатьох згаданих в пародії артистів, ображених на такий гумор.

“Хочу сказати велике спасибі всьому українському шоу-бізу, за наше почуття гумору. Мені писав і Діма Монатік, і Наташа Могилевська і Тіна Кароль. Всі говорили, що було класно! Якщо ти ображений – це не означає, що ти маєш рацію. Я можу захистити кожен жарт в цій пародії! Я навіть радився з юристами, тому що це досить хитка тема”, – сказав телеведучий.

Коли Остапчука запитали, чи не образився Віктор Бронюк з гурту ТІК на слова “Пузік як у ТІК”, Володимир сказав, що назва їх групи найкраще лягла на оригінальні слова “попа як у Кім”, і будь в українському шоу-бізі інша група з відповідною назвою, ведучий взяв би її.

Також Остапчук зазначив, що тролінг зараз в тренді, і публічним особам доведеться звикнути до такого прояву їх популярності.

Відео пародії опубліковане на особистому каналі телеведучого – VOVA OSTAPCHUK. Менш ніж за місяць воно зібрало понад 700 тис переглядів.