Ведучий телеканалу Інтер Андрій Доманський стверджує, що київські вулиці хочуть перейменувати на честь “фашистських злочинців” (відео)

5462

Вже традиційно телеканал Інтер записує концерт, який транслюють 9 травня. І традиційно на таких заходах не обходиться без політичного підтексту.

На цьогорічному концерті інтерівці обурилися з приводу перейменування вулиць Києва. Вони стверджують, що столичні вулиці хочуть назвати на честь “фашистських злочинців”. Уривок концерту оприлюднили у Facebook-спільноті Баба і кіт.

“І сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безнаказанно несли у факельній ході нашою столицею, де кожен метр политий кров’ю наших співвітчизників”, – проголошує зі сцени Андрій Доманський.

Цікаво, кого саме працівники каналу мали на увазі і чому не звертаються з відповідною інформацією у Службу безпеки України?

Нагадаємо, ще у 2016 році КМДА виступила з ініціативою перейменування вулиць Києва на честь Степана Бандери та Романа Шухевича.

Роксоляна Панич для Україна Неймовірна

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини