Так зараз “звучить” Соледар: українські прикордонники показали відео з міста, яке захищають

562

Українські прикордонники показали відео з міста Соледар у Донецькій області, за яке нині тривають важкі бої з російськими окупантами. Населений пункт постійно обстрілюється, боротьба не вщухає ні на мить.

Кадри, зняті воїнами Державної прикордонної служби України, опублікували на офіційному Telegram-каналі Генерального штабу Збройних сил, у четвер, 12 січня. Нині Соледар та Бахмут є найбільш важливими напрямками фронту. За міста триває безперервна боротьба, ворожі війська держави-агресора Росії постійно намагаються наступати та оточити місто, але їхні спроби провалюються. Українські воїни тримають оборону, передає Обозреватель.

На відео прикордонників можна почути, що обстріли в Соледарі не припиняються, але захисники України відбивають усі ворожі атаки.

“Так зараз “звучить” Соледар, місто, яке колись, до приходу в Україну російських окупантів, було одним із найкомфортніших та найспокійніших у Донецькій області”, – зазначено в повідомленні.

До речі, супутникові фото показали, що в Соледарі через постійні російські атаки не залишилося жодної вцілілої будівлі, частина житлових будинків була повністю зруйнована. На серії знімків, зроблених 1 серпня 2022 року та 10 січня 2023 року, видно, як змінилося місто за останні пʼять місяців.

Раніше прикордонники повідомили, що спільно з підрозділами однієї з механізованих бригад ЗСУ спішно ліквідували групу російських найманців ПВК “Вагнер”, коли ті висунулись на штурм промзони Соледара. Атака координувалася з повітря і відбулась тоді, коли “вагнерівці” підбирались до позицій українських захисників через паркан промзони.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини