Святослав Вакарчук сказав, яким має бути успішний політик

1605

Лідер “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук поділився з користувачами мережі своїм думками щодо політики в Україні.

Музикант пояснив, що переглянув український фільм “Кіборги”, який і надихнув його поділитися думками щодо політики та ситуації в країні. За словами Вакарчука, йти у політику – це складний вибір, який залежить від людини. Однак у будь-якому випадку, ця особа має бути прикладом.

Про це розповідає Радіо МАКСИМУМ.


“Це ніби записатися добровольцем на фронт. Не буває так, щоб ти йшов на війну і не жертвував комфортом, спокоєм сім’ї, власною безпекою. Люди йдуть захищати свою країну, усвідомлюючи ризики. Саме цим добровольці надихають інших”, – пояснив він.

У той же час, Вакарчук впевнений, що успішний політик в сучасній Україні повинен бути не лише добровольцем.

Успішний політик в Україні сьогодні має справді бути “кіборгом”, – наголосив музикант.
Також він зазначив, що всі дії потрібно дуже добре продумувати наперед.


“Якщо ти мусиш перебудувати будинок, в якому сам же і живеш, а переїхати тобі немає куди, найгірше що можна зробити – почати з руйнування основного фундаменту, не створивши фундаменту перехідного… тебе просто поховає під уламками твого ж будинку”, – навів яскравий приклад лідер “ОЕ”.

Вакарчук також спробував окреслити певну стратегію для політиків, яка приносила би користь державі.


“Власним прикладом та вчинками завойовуєш авторитет. Згуртовуєш команду однодумців, користуючись цим авторитетом. Обережно, але впевнено проводиш зміни і в першу чергу ті, які дають швидкий результат. Позитивні зміни додають тобі все більше й більше прихильників. Коли таких прихильників стає відносна більшість – починаєш кардинальні фундаментальні зміни”, – підсумував він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини