Стало відомо, чому ветеран “Азову” відмовився потиснути руку Порошенку (відео)

4313
Стало відомо, чому ветеран "Азову" відмовився потиснути руку Порошенку (відео)

Толмачов розповів, що стало причиною відмови потиснути руку Порошенку.

Ветеран “Азову” Олег Толмачов пояснив, чому не потиснув руку президенту України Петру Порошенку на врученні нагород переможцям “Ігор Нескорених”. “Обурило те, що Порошенко вихвалявся тим, що ініціює створення окремого Міністерства допомоги ветеранам і учасникам бойових дій. Хоча війна уже триває 4 роки, і президент повинен був це зробити набагато раніше. Також не сподобалось те, що він розповів про свій візит до Німеччини, який був недоречний, – цитують Толмачова на Facebook-сторінці “Національний корпус – Черкащина”.

“Петро Порошенко повинен був закінчити війну набагато швидше (як він і обіцяв), а не “затягувати” її на чотири роки, тому б і поранених було б набагато менше. Я вважаю, що присутність Порошенка лише образила честь поранених військових, яких могло бути значно менше”, – передають слова ветерана “Азову” в “Національному корпусі – Черкащина”. Олег Толмачов – один із перших добровольців полку “Азов”, який поїхав до зони АТО захищати Україну від російських окупантів. Він отримав поранення влітку 2014 року в бою під Маріуполем неподалік селища Сартана. Наразі Толмачов – активний громадський діяч та представник “Національного корпусу”. Invictus Games: Team Ukraine (“Ігри Нескорених”) засновані принцом Гаррі у 2014 році. У них беруть участь поранені військовослужбовці. Змагання відбуваються серед таких видів спорту: баскетбол на візках, волейбол сидячи і веслування в залі.

Ветеран Азову не потиснув руку Порошенку на врученні нагород Invictus Games 😎

Ветеран #Азов Oleg Tolmachov не потиснув руку Порошенку 🍭 на врученні нагород «Ігри Нескорених»«Обурило те, що Порошенко вихвалявся тим, що ініціює створення окремого міністерства допомоги ветеранам і учасникам бойових дій. Хоча війна уже триває 4 роки, і президент повинен був це зробити набагато раніше. Також не сподобалось те, що він розповів про свій візит до Німеччини, який був недоречний». – говорить Олег. «Війна уже триває чотири роки, і це, з одного боку, добре, що цього річ в іграх взяли участь більше поранених бійців ніж минулого, і що вони цікавляться спортом, і мають можливість потрапити до збірної України, але Петро Порошенко повинен був закінчити війну набагато швидше (як він і обіцяв), а не «затягувати» її на чотири роки, тому б і поранених було б набагато менше. Я вважаю що присутність Порошенка лише образила честь поранених військових яких могло бути значно менше».Олег Толмачов один із перших добровольців полку «Азов», який поїхав в зону АТО захищати нашу країну від російських окупантів. Отримав поранення влітку 2014 року в бою під Маріуполем неподалік селища Сартана. Проте Олег продовжив боротися в тилу після довготривалого лікування, є активним громадським діячем та представником «Національного Корпусу».Invictus Games: Team Ukraine («Ігри Нескорених») – засновані принцом Гаррі у 2014 році. В них беруть участь поранені військовослужбовці, які отримали поранення в ході бойових дій та під час служби. Змагання відбуваються серед таких видів спорту: баскетбол на візках, волейбол сидячи і веслування в залі. 10–14 вересня 2014 року відбулися перші змагання в Лондоні в Олімпійському парку королеви Єлизавети. Україна вперше отримала право взяти участь у змаганнях рік тому.▫Участь у цих відбіркових змаганнях взяли також семеро ветеранів полку #Азов.За підсумком змагать «Азовець» з Черкас Oleg Tolmachov може увійти до збірної України на змаганнях «Ігри Нескорених» 💪💪💪

Gepostet von Національний Корпус – Черкащина am Montag, 14. Mai 2018

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини