Співачка Оля Цибульська показала свого чоловіка в новому кліпі: відео

10828
Ольга Цибульська показала свого чоловіка

Українська співачка та телеведуча Оля Цибульська знялась у новому кліпі зі своїм чоловіком. Відеороботу зірка створила до пісні “Сукня біла”.

Оля Цибульська не належить до тих, хто виставляє на показ своє особисте життя. Співачка рідко публікує знімки зі своїм коханим та 3-річним сином, оберігаючи їх від зайвої уваги громадськості та журналістів.

Повідомляє Телеканал 24

Однак все таємне рано чи пізно стає явним. Відтак у новому кліпі зірка показала свого чоловіка, який зіграв роль коханого у ролику. Подружжя постає у ролі наречених, а Оля Цибульська приміряла білу сукню.

“Коли ми обговорювали кандидатів для зйомок, я вирішила, що нареченого у кліпі повинен зіграти мій справжній чоловік, а не актор, тому що цього разу я не гратиму жодних ролей, а буду собою. Розповім правдиву історію, яка знайома кожній дівчині. Щоб прийти до справжнього щастя, іноді доводиться не один раз спіткнутися. Та й всім давно цікаво, за кого Цибульська вийшла заміж, тож я вирішила привідкрити цю завісу”, – написала співачка в соціальній мережі.

У кліпі #СукняБіла 👰 знявся МІЙ чоловік😉❤ Коли ми обговорювали кандидатів для головної ролі,я вирішила, що нареченого🤴 має зіграти саме він, а не актор, бо це правдива історія, яка була у мене і знайома кожній😊 Щоб прийти до справжнього щастя👪 іноді доводиться не один раз спіткнутися. Та й всім давно було цікаво за кого Цибульська вийшла заміж))) Дивіться кліп "Сукня Біла" прямо зараз на youtube😉 #новапісня #українськамузика #новинка #клип #весілля #женихневеста #большаясвадьба

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on

Зазначимо, що співачка в реальному житті відмовились від традиційної церемонії, тому весільний образ для Олі Цибульської був новим. І хоч справжнє подружжя зробило скромне весілля, образ молодят їм дуже личить.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини