Собача вірність: старий пес цілу ніч зігрівав зниклу дитину (фото)

1597
Максу 17 років. Він частково глухий та сліпий. Фото: Kelly Benston

Собаці Максу 17 років. Він частково глухий та сліпий. Однак це не завадило героїчній тварині врятувати трирічну дівчинку, яка пішла з дому та зникла безвісти у сільській місцевості в Австралії.

Протягом п’ятнадцяти годин Макс зігрівав Аврору своїм теплом. Фото: Kelly Benston

Макс знайшов її та цілу ніч зігрівав, допоки їх не знайшли рятувальники, розповіли у Facebook Служби поліції Квінсленда.

Що трапилося з Авророю

Аврора пішла зі свого будинку в Квінсленді й заблукала в австралійських хащах у п’ятницю. Батьки помітили пропажу дитини о третій годині дня. Дитину шукали цілий день поліціянти та волонтери державної служби надзвичайних ситуацій. Однак до заходу сонця знайти Аврору не вдалося.

Пошуки відновили у суботу вранці. Коли рятувальники піднялися на гору, то побачили собаку. Він відвів їх до дівчинки.

Як виявилося, Макс пішов за Авророю та протягом п’ятнадцяти годин зігрівав її теплом власного тіла. Цілу ніч дитина та тварина спали під каменем, адже температура повітря опустилася нижче +15 градусів.

За відданість та героїзм чотирилапого визнали почесним поліцейським собакою.

Чому Макс так вчинив

Максу 17 років. Він частково глухий та сліпий. Фото: Kelly Benston

Дії собаки пояснив професор Пол Кріві із Сіднею. Він вивчає поведінку тварин.

Професор вважає, що собаки дуже звикають до своїх господарів та встановлюють із ними особливий емоційний зв’язок. Коли Макс відчув, що Аврора в біді, він пішов за нею.

“Коли дитина плаче, то собаки реагують на це. Скоріш за все, тварини почнуть втішати засмучене маля”, – переконаний Пол Кріві.

Джерело: Український інтерес

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини