Слова Любомира Гузара, які потрібно пам’ятати кожному українцю

1561

Любомир Гузар – це не лише предстоятель Української греко-католицької церкви та кандидат на папський престол, це в першу чергу великий моральний авторитет серед усіх українців.

З початку Революції гідності він активно висловлював свою громадянську позицію, передає 24 канал:

“Ми мусимо бути того свідомі, що у нашому народі є група людей, для яких найважливіша їхня власна вигода. Яка на це може бути ефективна відповідь? Серед нас дуже багато добрих людей. Але замало бути добрим — треба чинити добро. Якщо хочете жити у нормальній державі, передати її дітям і внукам — чинімо добро”

31 травня Любомир пішов з життя.

Веб-портал Coma зібрав декілька світлих висловів єпископа, які варто пам’ятати кожному українцю:

Цитати

«Коли людина думає, мовляв, “я не довіряю йому”, то насправді вона думає про самого себе: і мені вірити не можна, і я обману. Недовіра до інших починається з недовіри до себе і своєї здатності поважати іншого»

Цитати

Цитати

«Лідер – це людина, яка хоче більшого, яка знає, чим обдарована, яка виступає рушиєм позитивних процесів і пробуджує в оточуючих бажання досягати своїх цілей. У нас же досі багато хто, кого ми хочемо бачити лідерами, бажають бути багатими. І це погано»

Цитати

Цитати

«Багато хто думає, що мир – то відсутність війни. Але мир є це дещо більше. Мир – ще й добрі стосунки між людьми, коли ми не брешемо один одному, не шукаємо вигоду, не бажаємо зла. Мир треба нести кожного дня, кожного дня треба налагоджувати контакти між людьми, шукати доброго спілкування»

Цитати

Цитати

Цитати

Цитати

Цитати

Цитати

Світла пам’ять!

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини