Школяр заробляє на десертах 3 тис. грн. в місяць

2584

4 роки займається кондитерським бізнесом столичний школяр 15-річний Євген Іванець. Солодощі продає через соціальну мережу “Instagram”. За місяць заробляє щонайменше 3 тис. грн.

Іnstagram / zheka_ivanets

“Кулінарією зацікавився у 9 років. Спостерігав, як готує мама, і почав їй допомагати. Готував м’ясні страви, піци, гарніри. За рік зробив перший десерт – апельсиновий бісквіт. Батьки спробували і зрозуміли, що маю хист до кулінарії. Згодом батько записав на вечірній курс кондитерів при Київській міжнародній кулінарній академії. Після їх закінчення з головою занурився у кулінарію. Зрозумів: настав час продавати солодощі”, – розповів Євген Іванець кореспонденту Gazeta.ua.

Євген Іванець готує солодощі після школи. Любить робити це під музику Іnstagram / zheka_ivanets

“Пробував різні методи реалізації. Одного разу ходив по кафе і ресторанах. Пропонував брати мої ласощі на реалізацію. Ніхто не зацікавився. Після цього створив власну сторінку в мережі “Інстаграм” і почав приймати замовлення”, – додав він.
Шоколадний тарт Євген продає за 400 грн, великий кекс – 200 грн. Тартелки коштують 45 грн, еклери – по 15.

Іnstagram / zheka_ivanets

“Щомісяця заробляю щонайменше 3 тисячі гривень. Маю в асортименті до півсотні рецептів. Люблю придумувати щось нове, тому їхня кількість постійно зростає”, – поділився хлопець.

Іnstagram / zheka_ivanets

“Готую солодощі майже щодня після школи. Зазвичай, роблю це під музику. Це додає настрою”, – додав школяр.

Іnstagram / zheka_ivanets

Євген Іванець навчається у 9 класі. Влітку планує вступати до столичного коледжу харчових технологій. Мріє відкрити власну кулінарну школу та випустити книгу десертів.