“Щиро дякую за відремонтовану кінцівку!”, – Сергій Притула про лікування у тернопільській обласній лікарні

328

Ведучий Сергій Притула з гумором відреагував на безпідставну критику суспільства стосовно лікування його зламаної ноги. 

Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.

“Казала колись моя бабуся: “синусю, в людях буває багато яді” :)). До появи у соцмережах я не так часто зустрічався із сплесками безпідставного людського негативу, позаяк, в обличчя подібне люди рідко говорять. Потім, коли зареєструвався у ФБ та інстаграм, сприймав хейтерів доволі болісно, а потім почав гартуватись у переписках із ними і навіть почав отримувати задоволення, коли якихось конкретно взятих телепнів потикати фейсом у їх коменти і запитати: “хто то наробив? хто то наробив?”.
Я виставив у себе на сторінках кілька разів фото з палати у якій чекав на операцію. В коментарях начитався різного про те, як я відірвався від народу, що мені б варто було полежати у “простій” лікарні і послухати простих людей, що майбутньому депутату, взагалі-то, пасує лікуватись в Україні, а не закордоном, що комфорт моєї палати – це знущання над людьми і т.д.
Я хочу вибачитись перед тими, кого мої можливості у виборі хорошої клініки поставили у незручне становище. Я хотів полежати у простій лікарні, але звик до luxury, de lux & VIP.
Тож, з вашого дозволу, я хочу подякувати працівникам справді елітного медичного закладу у якому мені пощастило побувати. Щиро дякую тернопільській обласній лікарні, 4 корпус, 2 поверх, ортопедія. Хірургу Сергію Васильовичу Гаріяну та усій його команді, яка опікувалась мною і в палаті і в операційній. На фото зліва направо, окрім мене:
Ярославович, Васильович, Василівна, Петрович, Юріївна та Леонідович!
Щиро дякую за відремонтовану кінцівку і за те, що ви були напрочуд терплячі та гостинні. Дяка усім лікарям та молодшому медичному персоналу, яких немає на фото. Я провів у вас чудових 10 днів, впродовж яких посмішка нікуди не зникала.
Дякую, що підбадьорювали і виправдали покладені на вас сподівання! Здоров’я вам міцного і вдячних пацієнтів! До зустрічі у серпні! Готуйте вашу смачну каву в ординаторській :))))!!!”

Казала колись моя бабуся: "синусю, в людях буває багато яді" :)). До появи у соцмережах я не так часто зустрічався із…

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Samstag, 6. Juli 2019

Анастасія Сорока для Україна Неймовірна