“Щоб на твій номер “швидка” не приїхала”: лікарі прокляли львів’янина, який викликав їх до безпритульного

4924
Швидка / Фото? Український інтерес

Лікарі львівської “швидкої” прокляли чоловіка, який викликав їх до безпритульного. Про це у спільноті “Варта 1” повідомив очевидець Макс Саксон.

Фото з відкритих джерел

За його словами інцидент стався біля церкви святих Ольги і Єлизавети. Хворий безпритульний ліг на рейки і чекав, коли його переїде трамвай.

“Коли я до нього підійшов допомогти, він попросив викликати “швидку”. Пані, яка продавала ікони, сказала: “Та кинь його, йому “швидка” не хоче допомагати, він нікому не потрібен”. Я обурений зателефонував на “103” і попросив приїхати; наголосив, що чоловікові погано і його ноги були в страшенному стані (висохлі до костей). Коли вона приїхала, робітники з невдоволенням і огидою подивились на безпритульного і сказали, що забирати його не будуть і щоб я його кинув. Але я наголосив, що якщо його не заберуть, я викличу поліцію, тому що кидати біля смітника церкви людину не можна”, – йдеться у дописі.

Врешті-решт медики таки “запакували” хворого у швидку, але на прощання “прокляли” того, хто наважився потурбувати їхній спокій через безпритульного.

“Щоб на твій номер “швидка” не приїхала, і коли тобі буде потрібна служба, всі швидкі були зайняті”, – процитував Саксон слова, сказані у його адресу лікарями.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини