“Що воно верзло? Його за грати треба вже садити”: Фаріон рознесла Зеленського в прямому ефірі

14705

Володимир Зеленський нарвався на гостру критику з боку колишнього нардепа від ВО “Свобода” Ірини Фаріон за те, що у відеозверненні після першого туру президентських виборів він російською мовою подякував своїм виборцям і команді. Поборниця української мови, філолог на передачі “На межі вибору” прокоментувала його промову вкрай емоційно. Відповідне відео опублікував блогер Віталій Барабаненко у своєму Twitter.

Зеленський, зокрема, у публічному зверненні після голосування на виборах президента 31 березня подякував своїм прихильникам.

“Я правда считаю, что у нас такая большая армия уникальных, потрясающих, креативных, офигенных, добрых и теплых людей… У нас первая победа”, – сказал Зеленский.

Фаріон обурило те, що кандидат на пост глави держави у своєму зверненні не говорить державною мовою – українською. Вона заявила, що не розуміє його слів

“А ви можете перекласти, що воно верзло? I don’t understand…” – скипіла вона.

Також Фаріон заявила, що “його за грати треба вже садити сьогодні, не допускаючи до другого туру!”

Колишній парламентарій наголосила, що в той час, коли на Донбасі українські військові захищають країну від окупантів, Зеленський “ґвалтує мову на очах у всієї країни”.

“Ми завдяки тим солдатам тут сидимо в залі, а воно блює до мене мовою Путіна. І це катастрофа!” – заявила Фаріон.

Також вона прокоментувала високий електоральний результат Зеленського в першому турі виборів і негативно відгукнулася про тих, хто за нього голосував.

“Це означає, що з тими 30% підтримки ми починаємо серйозну війну. І в цій війні ми повинні перемогти, вільні і самодостатні українці!” – резюмувала Фаріон.

Користувачі мережі відреагували на гнівні висловлювання Фаріон неоднозначно. Деякі вхопилися за її емоційні слова на адресу прихильників Зеленського і спробували перекрутити фразу, аж до заклику до екстремізму. Але багато юзерів солідарні з тим, що кандидат у президенти України має “принаймні на людях говорити мовою своєї країни”

Джерело: префікс

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини