РПЦ розриває стосунки з Константинополем і не приймає його рішень

2720
фото: Reuters

У Москві вважають, що Вселенський патріарх виключив себе з “канонічного поля православ’я”.

Російська православна церква розриває відносини з Константинопольським патріархатом.

Таке рішення було прийнято на засіданні Священного синоду РПЦ у Мінську 15 жовтня, пише ТСН, із посиланням на “Інтерфакс”.

“На сьогоднішньому засіданні Священного синоду було прийнято рішення про повний розрив євхаристійного спілкування з Константинопольським патріархатом”, – заявив журналістам на брифінгу після закінчення Синоду глава Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату митрополит Іларіон.

Представник РПЦ назвав дії Константинопольського патріархату по відношенню до України “беззаконними і канонічно нікчемними”.

“Російська православна церква не приймає цих рішень, не буде ним слідувати. Розкол залишається розколом, лідери розколу залишаються лідерами розколу. А та церква, яка, визнавши розкольників, вступила з ними в спілкування, тим самим себе виключила з канонічного поля”, – заявив митрополит Іларіон.

Також в Московському патріархаті сподіваються, що “здоровий глузд переможе” і Константинопольський патріархат змінить своє рішення по Україні. Більше читайте тут:

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини