“Розгубилася”: Приходько із закидами у бік Порошенка пояснила, чому покинула ефір “5 каналу”

989

Колишня співачка та нині членкиня “Батьківщини” стверджує, що ведуча програми “Рандеву” Яніна Сколова спровокувала її покинути ефір, оскільки принижувала її лідерку Юлію Тимошенко та маніпулювала інформацією. Також вона наголосила, що така риторика президентського каналу, мабуть, свідчить про те, що Порошенка всіма способами прагне залишитися при владі.

Про це повідомляє 24 канал

Хоча передача вийшла в ефір увечері 10 листопада та уже встигла отримати чималий резонанс, однак реакція та пояснення Приходько з’явилися лише зараз.

Як зауважила колишня виконавиця на своїй сторінці у Facebook, участь у зйомках цієї програми вона брала і раніше, і була налаштованою на конструктивний діалог.

“Звичайно, я розуміла, що цей канал належить панові Порошенку, а я перебуваю у команді Юлії Тимошенко. Але проте, була упевненою, що ефір буде побудовано на взаємній повазі та повазі до моїх політичних партнерів”, – зазначила Приходько.

Як запевнила екс-співачка, на усіх ефірах вона завжди говорить: “Я – ще не політик, і тільки стаю на цей шлях. Звичайно, мені потрібно багато чому вчитися, що я і роблю”.

Але навіть при цьому, я не була готовою до такого натиску у бік Юлії Тимошенко. Питання було побудовано так, щоб, перш за все, принизити людину, якої не було у студії та маніпулювати інформацією. Відверто кажучи, я не чекала на такий підхід і розгубилася. У моєму розумінні бездоказове звинувачення Юлії Тимошенко у всіх проблемах в Україні – це, як мінімум, підло,
– наголосила представниця “Батьківщини”.

Водночас вона висловила думку, що принизити, маніпулювати інформацією та відверто говорити неправду, – це мабуть риторика президентського каналу, яка є побудованою саме на цьому.

“Я дякую всім за такий урок. Але головний висновок, який я зробила після мого першого ефіру з політичним підтекстом, полягає в тому, що пан Порошенко та його команда використовуючи усі свої інформаційні можливості, і далі вестимуть свою брехливу та підлу гру в надії залишитися при владі”, – підсумувала Приходько.

Хочу сказати, що раніше я вже брала участь в зйомках цієї програми «Рандеву»,і була налаштована на конструктивний…

Gepostet von Анастасія Приходько am Dienstag, 13. November 2018

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини