Розбиті серця, пусті мрії. Джамала представила новий кліп на пісню The Great Pretender

311

31 жовтня, відбулася прем’єра нового відео Джамали на композицію The Great Pretender. Режисером виступила Анна Бурячкова, відома завдяки своїм роботам для таких популярних груп, як Океан Ельзи, Pianoбой, BRUTTO і ін.

Про це повідомляє Новое время

Відбулася прем’єра четвертого відео Джамали на пісні з її нового альбому Крила. Це одна з трьох англомовних пісень в альбомі. Знімати відео довірили одному з найбільш затребуваних режисерів в Україні – Ганні Бурячковій.

Зйомки проходили київському ДК ім. Королева і в декількох культових місцях Берліна, серед яких знаменита напівзруйнована церква кайзера Вільгельма, берлінський Акваріум, Колона Перемоги Siegessaule, міст Обербаумбрюкке і інші.

«Чим більше я спостерігаю за людьми, тим більше розумію, що кожен з нас – це клубок протиріч. Ми всі прагнемо до чогось справжнього, природнього, але в той же час суспільство, середа, держава, та й вся сучасна цивілізація нав’язують нам правила гри. Найсильніші йдуть напролом, часто згораючи завчасно. Але більшість людей пристосовуються, надягає маски, прикидаються тими, ким вони не є насправді, для того, щоб досягти успіху в житті або домогтися якоїсь мети. Всі вони великі напоказ! »- поділилася Джамала.

«На даний момент, це, мабуть, моя найулюбленіша пісня Джамали – мені подобається все – текст, ідея, звучання кожного музичного інструменту. Мені подобається незвичайна Джамала, яка проявляється в кожній ноті цього треку. Ідея кліпу перегукується зі змістом пісні – адже що може бути цікавіше, ніж досліджувати суперечливу людську натуру? Для зйомок ми шукали місто, в якому наш головний герой виглядав би органічно, з яким можна було б взаємодіяти, і який був би одночасно аскетичним, фактурним і насиченим. Це, безумовно, Берлін», – розповіла режисер Анна Бурячкова.

Фото з відкритих джерел