Російський активіст підняв прапор України над своїм будинком та звернувся до Путіна

1022

Росіянин Володимир Єгоров підняв над своїм будинком прапор України. Активіст таким чином закликав владу Росії звільнити незаконно засудженого у Росії Олега Сенцова.

Про це активіст повідомив, коментуючи пост адвоката Дмитра Діндзе у Facebook, пише 24 канал

Адвокат повідомив, що його дружина адвоката Ольга Дінзе намагається потрапити до українця, але марно. Єгоров поділився світлиною із зображенням українського прапора на будинку. При цьому зазначив, що “більше нічого зробити не може”.

Коли буде можливо прийти до Олега, передайте йому привіт. Я вивісив у себе на будинку український прапор і почав вимагати у Путіна звільнити Олега і всіх українських військовополонених. Звичайно, це марно, але я більше нічого не можу зробити. Це Росія Тверська область,
– написав він.

Росіянин вже публікував фото прапора у своєму Facebook, закликакаючи таким чином Росії вивести війська із території України.

“Росіяни! Протестувати проти путінської вояччини не просто, а дуже просто! Вивішуйте прапор України на фасаді свого будинку (квартири). Вимагайте від кремлівської ОЗУ виведення військ Росії з України, звільнення всіх українських військовополонених, звільнення захоплених територій чужої країни”, – зазначив Єгоров.

Россияне! Протестовать против путинской военщины не просто, а очень просто! Поместите флаг Украины на фасаде своего…

Gepostet von Владимир Егоров am Mittwoch, 27. Februar 2019

Як пише “Громадське”, Володимир Єгоров намагався покинути Росію влітку 2017 року. Тоді його будинок у Торопці кілька разів намагались спалити невідомі. Напад активіст пов’зує зі своєю опозиційною і антикорупційною діяльністю. Він попросив політичного притулку в Білорусі, однак був екстрадований до Росії, де його взяли під варту.

Вчера учения, сегодня 60 лет колонии Белый медведь, праздник. Адвокат Ольга Динзе пытается второй день попасть к Олегу Сенцову.

Gepostet von Дмитрий Динзе am Donnerstag, 28. Februar 2019

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини