Хіт “Плакала” переклали російською (відео)

4227

Скандальне відео з’явилося на Youtube-каналі “співачки”

Росіянка Юлія Фіалковська заспівала російською мегапопулярний хіт українського гурту  “KAZKA” “Плакала”
Результат пошуку зображень за запитом "fototapet brooklyn bridge non-woven"

Про це пише портал Рoliteka.

У повідомленні зазначено, що на популярний хіт “Плакала” у виконанні українського гурту “KAZKA” з’явився російськомовний кавер у виконанні вокалістки Юлії Фиалковської.

До речі, на своєму каналі Юлія пише, що вона не тільки співає, але і займається організацією свят, а також любить домашніх тварин.

Після того, як кавер з’явився в Youtube, в цілому виконавиця гнівних коментарів не отримала, але все ж користувачі відзначили, що оригінал за звучанням і по тексту виглядає у багато разів краще.

Результат пошуку зображень за запитом "kazka плакала"

Слухачі висловлюють претензії щодо звучання мови в пісні та низькій якості перекладу. На їхню думку, після перекладу була втрачена сама суть пісні.
“Я з Росії. Дівчина добре співає, але українською все-таки краще звучить”, ” Молодчина! Але українською мовою звучить крутіше, слова зливаються з музикою і виходить дуже красиво», «Звичайно гарно співаєш, але українська мова для мене гарніша. Я з Росії», «Дівчина добре заспівала. Але оригінал краще. Ви ж не перекладаєте наприклад Пугачова українською. Ну смішно”, ” Думаю, в перекладі втрачається сенс пісні. І залишається тільки красивий голос і музика”, – пишуть у мережі користувачі.


Фото з відкритих джерел

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини