Расовий скандал у МОЗ: Супрун “розмазала” можливого міністра Зеленського

2133

Радник президента Володимира Зеленського, новообраний нардеп, засновник мережі приватних клінік “Борис” Михайло Радуцький, якому пророкують пост міністра охорони здоров’я України, заявив, що існують “особливості лікування у представників різних рас”.

У нинішньої керівниці МОЗ Уляни Супрун ці слова з інтерв’ю газеті “Ваше здоров’я” викликали шквал критики, пише Обозреватель.

Так, обговорюючи впровадження в Україні міжнародних клінічних протоколів, Радуцький зазначив, що їх необхідно адаптувати.

“Адже, скажімо, генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають і особливості їхнього лікування. Тому протоколи повинні бути тільки державними, написаними українською мовою, затвердженими Міністерством охорони здоров’я і Мін’юстом, адаптованими”, — сказав Радуцький.

“… генетичні відмінності перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас” — серйозно? Ми вже нагадували народному депутату Ользі Богомолець, що не буває ніяких “імунних потреб нації”, а хвороби не знають національних або територіальних кордонів. Тому жителі будь-якої країни світу можуть заразитися тим самим вірусом кору, поліомієліту або збудником дифтерії”, — написала у відповідь на ці слова Супрун у Facebook.

Керівник МОЗ пояснила, що медичні протоколи — універсальні алгоритми для лікарів, як призначати лікування пацієнтові.

“Вони створюються медичною спільнотою на основі багаторічних досліджень і пошуків оптимального шляху лікування. Анатомія для українців, американців чи поляків — однакова. Процес протікання тих чи інших захворювань теж однаковий”, — зазначила Супрун, яка за пунктами пройшлася неоднозначним інтерв’ю Радуцького.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини