Путін такого не очікував: Марчук про протистояння президента РФ із Зеленським

1263

Одна з головних проблем Зеленського – він опинився у дуже складній ситуації через Мінські угоди, які йому дісталися у спадок.

Президент Росії Володимир Путін набагато досвідченіший Володимира Зеленського у політиці, але український лідер здивував під час їхньої першої зустрічі – господар Кремля не очікував такої сміливої поведінки.

Про це розповів в інтерв’ю Крим.Реаліі колишній міністр оборони і секретар РНБО, ексглава СБУ Євген Марчук, передає Сьогодні.

Він оцінив два роки президентства Зеленського у питанні протистояння Кремлю.

“Диявол з того боку набагато досвідченіший президента Зеленського, і вся машина Путіна набагато сильніша і набагато досвідченіша нинішньої нашої команди. Так склалося! У мене немає оплесків. Але, з іншого боку, наші потроху набирають так обертів. Не за всіма параметрами, як треба було. Ясно, що економіка і коронавірус створюють серйозні дуже проблеми. Я не бачив поки жодного разу, щоб ми десь переграли Путіна. У мене була невелика надія на Паризький саміт. Я думаю, що Путін не очікував, що Зеленський так сміливо себе поведе. З точки зору констатації і заперечення”, – сказав Марчук.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини