Привітання з Різдвом Христовим 2019

3404

7 січня православні християни відзначатимуть одне з найголовніших і урочистих свят у церковному календарі – Різдво Христове.

Коли Різдвяна ніч блисне зірками, нехай заповітне і найдобріше бажання ваше виповниться. Нехай майбутнє принесе розуміння сенсу буття і усвідомлення власного щастя! Нехай минуле приходить лише світлими спогадами, а сьогодення залишається радісним і успішним!

***

Нехай Різдво Христове до вас буде прихильно і не обділить радістю і вірою в прекрасне! Бажаю бачити тільки позитивне в будь-яких життєвих ситуаціях і заряджати своїм оптимізмом і невгамовною енергією оточуючих людей. Легкості вам на серці, відмінного здоров’я і благополуччя в родині!

***

На Різдво, в колі сімейному, вшануємо Христа і Господа Бога вдячною молитвою. Вони чують всі наші думки і надії, бачать вчинки і діяння. Бажаю кожному знайти своє власне щастя і умиротворення душі. Нехай здійсняться найпотаємніші мрії!

З великим, всепрощаючим вас Христовим Різдвом!

***

Вітаю з Різдвом і сердечно бажаю, зустріти це свято в теплій сімейній обстановці, в колі своїх найближчих і рідних людей. Нехай ваш будинок наповниться сміхом і веселощами, хорошим настроєм. Безмежного щастя, міцного здоров’я, щирості й доброти, всього вам найкращого, інформує Ukr.Media.

***

Свято наближається, і сніжинки падають прямо в простягнуті долоні обіцянкого щастя і доброго чарівництва. Нехай під Різдво всі ваші нерозв’язні загадки знайдуть свої логічні відповіді. Нехай дні наповняться кришталевим щасливим сміхом ваших дітей. Нехай збудеться загадане і запанує згода з собою і близькими.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини