Прикрась Instagram: ТОП нестандартних місць для фотосесії у Львові

2540
Фото з Instagram @tarasova_hairstyle

Осінь – пора експериментів, тому забудь про стандартні фото і пози для них. Час здивувати друзів у  Instagram оригінальними світлинами з небанальних фотосесій. VG Львів підготував ТОП-7 варіантів нестандартних місць для фототосесій у Львові.


Дворик покинутих іграшок


Фото з Instagram @pankevych.o
Фото з Instagram @pankevych.o


Дворик забутих іграшок – саме те місце, що треба для нестандартних фото, яким позаздрять усі подруги. Тут є гойдалка, пісочниця, старовинне дзеркало, годинники на стінах, а головне – сотні старих покинутих іграшок. Комусь він нагадує дитинство, комусь – незрозумілий безлад на подвір’ї, а в когось асоціюється із фільмом жахів. Тут твоя фотосесія точно буде не такою, як в усіх.
Адреса: вулиця Князя Лева, 3


Пам’ятник рюкзаку


Фото з Instagram @mulierculanatali
Фото з Instagram @mulierculanatali


Ще одне нестандартне місце для фотосесії у Львові – пам’ятник рюкзаку на подвір’ї географічного факультету  університету імені Івана Франка. Це єдиний рюкзак-пам’ятник у світі, тож кожен турист просто зобов’язаний мати з ним фото.До бічних сторін металевої торби прикріплені  каремат, намет, фляга для води і, навіть, змінне взуття – все по-справжньому. Просто “одягаєш” його на плечі і все! І не переживай, для цієї фотосесії тобі теж не доведеться далеко їхати від центру. Пам’ятник  рюкзаку знаходиться у самому “серці” Львова.
Адреса: вулиця Петра Дорошенка, 41


З висоти пташиного польоту


Фото з Instagram @tarasova_hairstyle
Фото з Instagram @tarasova_hairstyle


На даху одного з найбільш незвичайних будинків Львова сидить не менш незвичайна скульптура – маленький дідок із дірявим капелюхом, тож нестандартна фотосесія тобі гарантована. А якщо ще й влучити монетою у дірявий циліндр Сажотруса – всі бажання здійсняться. Можливо, фото з дідусем також приносить удачу? Пропонуємо перевірити!
Адреса: Дім легенд, площа Коліївщини, 18


В гостях у Франка


Фото з Instagram @natakeryk
Фото з Instagram @natakeryk


Музей Франка – це не просто гарне атмосферне місце для нестандартної фотосесії. Це ще й будинок, де відбуваються різні виставки, майстер-класи, презентації та театральні вистави. Тут ти можеш зробити селфі з Іваном Яковичем (погруддям Франка) і, навіть, з рудим котиком, який працює у музеї! Атмосфера старовинної вілли просто надихає на елегантні знимки. Люди тут і “весільні сторі” знімають, між іншим!
Адреса: Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, вулиця Івана Франка, 150-152


Відчуй себе графинею


Фото з Instagram @irinalialuk
Фото з Instagram @irinalialuk


Уяви свого хлопця графом і відчуй себе графинею! Робіть селфі на фоні палацу і вивчайте історію. Розкішний палац було побудовано на замовлення професора Львівського університету Еміля Дуніковського. У палаці є найбільша в Україні колекція середньовічного українського сакрального мистецтва XII-XVIII століть. Нові враження і розкішна фотосесія – гарантовані!
Адреса: палац Дуніковського, вулиця Драгоманова,42


Фотосесія на церкві


Фото з Instagram @fiorrdaliso
Фото з Instagram @fiorrdaliso


Ще одне місце для нестандартної фототосесії у Львові – церква святих Ольги та Єлизавети. До речі, це найвища будівля у Львові. Оглядовий майданчик храму розташований на висоті восьмидесяти метрів. З нього відкривається унікальна панорама міста. Твої фото  теж будуть неповторними! Світлини з львівської Ратуші є в кожного, а от з церкви – мають далеко не всі. Подолати 183 сходинки вгору на верхівку храму легко. Ми впевнені, це не найстрашніше, що ти робила заради крутої фотосесії!
Адреса: оглядовий майданчик костелу святих Ольги та Єлизавети, площа Кропивницького, 1


Гора Баба Род


Фото з Instagram @yakorevanatashka
Фото з Instagram @yakorevanatashka


Про парк “Знесіння” відомо всім, а от про гору Баба Род знають одиниці. Тут відкривається неймовірний міський пейзаж, чутно гуркіт поїздів та панує атмосфера спокою. Ідею місця для фотосесії на пікніку у Львові подано! Бери подруг, теплі коцики й горнята – будеш мати стильні знимки з панорамою Львова.
Адреса: вулиця Старознесенська, 41

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини