“Приклад для України”: в мережі ажіотаж через розгін комуністів РФ у Канаді

6356
комуністи

У мережі викликало ажіотаж відео розгону пропагандистської демонстрації комуністів і проросійських активістів 1 Травня в канадському Монреалі (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

На кадрах видно, як учасники ходи з червоними прапорами починають розбігатися, кинувши їх на землю, зіткнувшись із загоном правоохоронців. Ролик опубліковано на сторінці InformNapalm у Facebook.

“Першотравень в Монреалі. Канада. Так працює поліція Канади 1 Травня. Чітко і якісно розганяє проросійську вату і комуністів. В Україні на 9 Травня повилазять усілякі ватани типу “безсмертного полку”. Переймайте передовий досвід Канади з боротьби із проросійськими елементами”, – йдеться в пості.

Даним відео поділився на своїй сторінці журналіст Мирослав Гай, який підтримав викладену вище позицію і зазначив, що саме так має виглядати нормальна декомунізація.

Солідарність з ним висловили і багато підписників, які виступили за радикальне вирішення проблеми присутності в Україні пропагандистів, що грають на руку Росії.

“Так чого ніяковіти! Давайте на 9 Травня зробимо те ж саме! Приклад цивілізованих демократій маємо!”, “Може, спочатку 9 Травня зробити робочим днем? А хто виходить з прапорами, за законами СРСР притягувати за прогули і несанкціоновані мітинги”, “Коли ж у нас таке буде?”,”Напевно, хотіли повернути в український квартал, а там поліцейські – українці”,”Як ці болотні мокші вже набридли, гниди, таргани, шваль”,”Це прекрасно, вистачило кількох секунд”,”І прапори покидали”,”Немає нічого кращого, ніж коли пи*дять комуняк!”,”От би у нас так дідов поганяли”, – пишуть користувачі мережі.

Джерело ВСВІТІ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини