Приходько зі скандалом покинула прямий ефір після питання про Тимошенко: відео

6065

Колишня співачка Анастасія Приходько, яка нещодавно пішла у політику і долучилася до партії Юлії Тимошенко “Батьківщина”, зі скандалом пішла з прямого ефіру “5 каналу”, не витримавши незручних запитань.

Фото з відкритих джерел

Інтерв’ю з екс-співачкою проводила журналістка каналу Яніна Соколова, повідомляє 24 канал.

Ведуча ставила Приходько питання щодо її громадянської позиції, війни на Донбасі, Мінських угод тощо. Також, під час ефіру, журналістка часто ловила Анастасію на маніпуляційних заявах і завчених фразах.

Окрім того, коли Приходько не знала, що відповісти, їй активно підказували з-за кадру її двоє невідомих супутники, що супроводжували екс-співачку на ефірі.

Наприкінці інтерв’ю, Соколова запитала артистку: “Як зрозуміти, чи буде брехати Юлія Тимошенко чи Анастасія Приходько, чи ні?”. Новоспечена політикиня відповіла: “щоб це зрозуміти, потрібно людині повірити”.

Після цього, в розмову жінок знову втрутився один зі супроводжуючих колишньої виконавиці. Чоловік за кадром влаштував перепалку з журналісткою, а політикиня встала і пішла, відмовившись продовжувати інтерв’ю.

Анастасія Приходько зі скандалом пішла з прямого ефіру: дивіться відео

Така поведінка Анастасії Приходько, а ще більше її недолугі відповіді викликали подив і розчарування у соцмережах, відзначає «Прямий».

Про рівень політичної «підкованості» співачки промовисто свідчить такий діалог у програмі:

Приходько: У Юлії Володимирівни немає бізнесу, а у Порошенка є бізнес.

Ведуча: Чому ви вирішили, що у неї немає бізнесу?

П: Тому що я знаю, що у неї немає бізнесу.

В: А за що вона живе?

П: Вона дуже розумна, як політик вона одна з найпотужніших. Її знає весь світ.

В: Так звідки вона живе, тут тільки взуття коштує 500 баксів. Де взяти гроші.

П: Це ви запитайте у неї.

В: Ви говорите у неї немає бізнесу …

П: А ви повірте, у неї просто немає бізнесу.

Нагадаємо, наприкінці липня Анастасія Приходько заявила, що йде у політику. Зокрема, вона оголосила, що організовує новий суспільно-політичний рух разом з заступником командира Української добровольчої армії (УДА) та командиром 8-го окремого батальйону “Аратта” Андрієм Гергертом.

Згодом з’явилася інформація, що співачка вирішила покинути сцену. Такий крок вона пояснила тим, що втомилася слухати, коли її називають неформатом, відтак вирішила приділити більше часу собі. Щоправда за деякий час Приходько приголомшила ще однією заявою – виявилося, що митскиня приєдналася до “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини