“Пройди детектор!” У соцмережах почався флешмоб через елітний відпочинок директора НАБУ

993

Суд міста Сарни Рівненської області розглядає справу про елітний відпочинок за рахунок “спонсорів” директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Після засідання суду, яке перенесли через неявку свідків зі сторони обвинувачуваного в корупції, Ситник прокоментував свій елітний відпочинок з дорогим алкоголем і розбитими квадроциклами. Він стверджував, що сам заплатив за відпочинок на мисливській базі у Рівненській області, але документальних доказів оплати дорогого відпочинку суду так і не надав – нібито загубив чеки, передає Обозреватель.

У протоколі допиту свідка відпочинку директора НАБУ на базі в Рівненській області йдеться про те, Ситник відпочивав в цьому угідді на Рівненщині 5 разів, і за кожний такий відпочинок “спонсор” заплатив за Ситника по 100 тисяч гривень. В ці суми входили елітні напої та розбиті під час бурхливого відпочинку квадроцикли. Сам Ситник, якому “світить” 5 років за корупцію, стверджує, що платив він сам, але “чеки загубив”. Обурені користувачі соцмереж вимагають від Ситника пройти перевірку на детекторі брехні, щоб зёясувати обставини справи, адже йдеться про ймовірну корупцію керівника антикорупційного органу. Блогери розміщують пости з хештегом #Пройдидетектор, в яких обурюються поведінкою та непереконливими виправданнями директора НАБУ щодо обставин цієї справи.

Артем Ситник, який не з’являвся на виклики поліції, отримав адмінпротокол про корупцію прямо на трасі під Полтавою. 9 липня Генпрокуратура провела слідчі дії на території мисливської бази в Рівненській області, де відпочивав Ситник, а вже 12 липня справу передали до суду. Стаття, яку інкримінують керівнику антикорупційного органу (ст. 366-1, декларування недостовірної інформації), передбачає до 5 років ув’язнення

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини