Прем’єра: ONUKA презентувала кліп, знятий посеред гір сміття висотою як 27-поверховий будинок

3563
Скріншот з відео

24 вересня, гурт ONUKA на чолі з Натою Жижченко, яку обурило сміття, яке вона побачила в Арктиці, представив новий кліп.

Відбулася прем’єра відео на композицію Strum. Режисером шестихвилинної відеоновели в жанрі поетичного реалізму став Алан Бадоєв, – пише ТСН.

Знімання відбувалися всього за 25 кілометрів від Києва – в Підгірцях. Саме там розташоване головне звалище побутових відходів столиці, яке за десятиліття існування виросло до розмірів 27-поверхового будинку.

Олександр Добрев

І, навіть попри те, що скоро його буде закрито, проблема ставлення українців до побутового сміття болюча. Адже не сортуючи його, воно їде на звалище, а таких в Україні вже понад 40 тисяч.

“Під час створення цього кліпу багато людей зібралися воєдино, щоб вся ідея була доведена від ідейного змісту до реалізації. І разом нам вдалося створити легенду про майбутнє, яке вже прийшло, але ми його ще не помічаємо. Як на мене, Strum необхідно подивитися для того, щоб згадати, де і як ми живемо. Що кожен з нас робить для того, щоб наша планета продовжувала жити?” – зауважує режисер відео Алан Бадоєв.

Олександр Добрев Алан Бадоєв

У зніманнях, крім самої Нати Жижченко, взяли участь 74 актора. Зіграли вони ролі самих себе – жителів Києва, що тоне у смітті. У другій частині відео легко можна впізнати центр столиці – НСК “Олімпійський” і прилеглі вулиці.

Олександр Добрев

“Коли перебуваєш на звалищі, чітко усвідомлюєш, що до створення жахливих декорацій для кліпу ми самі доклали зусиль. І що таких “знімальних майданчиків” в нашій країні тисячі. Ми можемо звинувачувати державу або своїх сусідів, а можемо почати діяти самостійно. Нашим відео і ініціативою ми не хочемо нікому докорити. Хотілося б лише, щоб ми з кожним днем ставали кращими і залишили після себе щось більше, ніж гори сміття”, – наголосила Ната Жижченко.

Зауважимо, що піднявши гостру проблему в своїй творчості, ONUKA запропонувала простий спосіб допомогти на практиці. Вперше в Україні всі кошти від монетизації нового кліпу гурту на YouTube-каналі будуть відраховуватися організації, яка займається благоустроєм сміттєсортувальних станцій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини