Прем’єра кліпу: The Hardkiss – Мелодія (відео)

1465

Український гурт The Hardkiss представив відео на трек “Мелодія”, який увійде до їхнього майбутнього альбому “Залізна ластівка”. 

Про це пише Телеканал Новин 24.

Солістка гурту Юля Саніна розповіла, що новий трек – це історія про щасливе кохання.

“Коли людина закохана – вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий – він єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі. Мені дуже хотілося передати в пісні, а Валу показати в кліпі, що кохання – воно дуже різне і багатогранне. У кожного в житті своя мелодія. Для когось це кохана людина, для батьків – їхні діти, для когось – найкращий друг. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але він шукає, а коли знаходить – йде у неї з головою занурюється в цей Космос”, – прокоментувала Саніна.

Варто додати, що режисером нового відео є Валерій Бебко – партнер по групі та чоловік Юлії Саніної.

“Проаналізувавши майбутній альбом, ми прийшли до висновку, що в ньому буде стільки космосу, чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити цю концепцію”, – розповів про знімання відео Вал( Валерій Бебко).

Сюжет кліпу розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-ті роки, вулиця, на якій люди поспішають у своїх справах і не помічають прибульця з майбутнього. Друга площина – це Космос, в якому і розгортається історія кохання двох космонавтів. Від цього кохання все навколо вибухає і розбивається на атоми.

Третій студійний альбом “Залізна ластівка” гурт випустить у вересні 2018 року.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини