Поштову марку з героями мультфільму “Викрадена принцеса” погасили у Києві

1226
Фото: ukrposhta.ua

У Києві відбулося погашення поштової марки, присвяченої виходу українського анімаційного фільму “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”.

Фото: ukrposhta.ua

Серію марок і конвверт випустила “Укрпошта” у співпраці зі студією Animagrad (FILM.UA Group), розповів на погашенні в арт-хабі Укрпошти перший заступник генерального директора компанії Олександр Перцовський, повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні відбулося погашення марки, яка присвячена випуску українського фільму “Викрадена принцеса”. Марки можна придбати у будь-якому поштовому відділенні. Укрпошта зацікавлена у розвитку дитячої філателії, ми хочемо бути ближчими до зростаючого покоління наших споживачів, які через марки знайдуть пошту для себе цікавою, будуть користуватися, надсилати листи та листівки”, – зазначив Перцовський.

Він зауважив, що “Укрпошта” вже не вперше випускає марки, присвячені українським анімаційним продуктам. Приміром, нещодавно випущено поштові марки з героями фільму “Сторожова Застава”. У планах – введення в обіг марок, присвячених виходу мультфільму “Мавка. Лісова пісня”.

Як розповіла начальник Центру філателістичної продукції Укрпошти Наталя Мухіна, на одній з двох поштових марок, виконаних на самоклейному папері, зображені головні герої – принцеса Міла, київський князь Володимир, її батько, та коханий мандрівний актор Руслан – на тлі старовинного Києва. На іншій поштовій марці розміщено зображення Хом’яка Вінницького.

“Номінал кожної марки – 5 гривень. Тираж кожної з поштових марок 100 тисяч примірників. До марки також випущено конверт “Перший день”, і сьогодні в Києві відбувається спеціальне пам’ятне погашення цієї марки. Цей штемпель діє лише один день, тож всі бажаючі мають встигнути сьогодні до кінця дня придбати ці поштові марки і залишити на них пам’ятний штемпель, який символізує дату введення цих марок в обіг”, – сказала вона.

“Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” — перший український повнометражний мультфільм для вітчизняного та міжнародного прокату.

Фото: ukrposhta.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини