Правозахисник з Дніпра зареєстрував петицію про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську

937

Правозахисник з Дніпра зареєстрував електрону петицію до президента України щодо перейменування Дніпропетровської області

Електрону петицію на сайті адміністрації президента України зареєстрував правозахисник Дмитро Рева, передає Depo.Дніпро.

Член правозахисної групи “СIЧ” просить в президента України перейменувати сучасну Дніпропетровську область на історичну назву Січеславська, у зв’язку із Законом про декомунізацію.

Згідно тексту петиції, на території області існували усі головні козацькі Січі: Томаківська, Микитинська, Базавлуцька, Чортомлицька, Підпільненська. Територія області становила центр запорозьких вольностей.

Також у петиції йдеться, що область є колискою козацької слави та виконує роль бастіону української державності на Сході. Це додатково працює на бренд регіону в Україні та світі.

“На підставі викладеного вище, звертаємося до Вас за ініціюванням розгляду Верховною Радою України питання внесення змін в Конституцію України стосовно можливості перейменування Дніпропетровської області на Січеславську на виконання норм Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, – йдеться у петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини