Понад два мільйони українців можуть втратити субсидію: кого перевірять найближчим часом

970

У наступному опалювальному сезоні на отримувачів субсидії очікує низка змін. Зокрема допомога на оплату комунальних послуг видаватиметься у грошовому вигляді, а також відбудеться скорочення норм споживання газу. Тих, хто має великі квартири, субсидій позбавлять.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.

За словами представників уряду, норми споживання газу наблизять до “реальних обсягів споживання”. З 1 травня встановлять норму на рівні 4,5 метрів кубічних на 1 метр квадратний площі, електроопалення – 30 кВт на 1 метр квадратний площі. У випадку отримування субсидії на понаднормову площу житла, норму можуть збільшити. Максимально – на 30 відсотків.

Крім того, допомогу на оплату комунальних послуг не призначатимуть, якщо претендент є власником автомобіля, якому менше за п’ять років, за винятком мопеду і автомобіля, наданого органом соцзахисту.

Також перепоною для отримання субсидії стануть доходи від оренди житла. Введено обов’язкову декларацію таких прибутків.

Серед інших змін – вже з 1 травня субсидію не отримають ті, чия квартира більша за 120 квадратних метрів, або будинку, більшого за 200 квадратних метрів. Виняток зробили для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини