Понад 30 міст України доєдналися до всеукраїнської акції “Мова об’єднує”

1968

16 липня 2019 року набуває чинності закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, прийнятий Верховною Радою 25 квітня 2019 року. З цієї нагоди у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Вінниці, Житомирі, Одесі, Маріуполі та багатьох інших містах України відбудеться всеукраїнська акція під назвою “Мова об’єднує”

Про це пише Еспресо.tv.

Захід має на меті показати нашим опонентам з країни-агресора та інших країн, що українці здатні захистити свою мову. Відомі українські виконавці, письменники, поети, громадські діячі вийдуть на сцени 30 міст країни, щоб ще раз підтвердити важливість прийнятого закону та його історичне значення, йдеться на офіційній сторінці громадської організації “Всеукраїнський демфорум”.

Головна сцена акції “Мова об’єднує” буде розташована у Львові на площі біля пам’ятника Шевченку.

Організатором концерту виступає громадська організація “Всеукраїнський демократичний форум”.

Захід розпочнеться о 19:30 та триватиме до 23:00. Участь у ньому візьмуть відомі в Україні та за її межами артисти: Тарас Чубай та гурт “Плач Єремії”, вокальна формація “Піккардійська терція”, Оксана Муха, Марія Бурмака, Соломія Чубай з гуртами “Джалапіта” та “Rockoko”, Іvan Navi, гурт Wszystko.

Репертуар концерту складений з найкращих українських пісень. В ньому прозвучать пісні композиторів Ярослава Барнича, Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Анатолія Горчинського, Ігоря Поклада, Кирила Стеценка, Віктора Морозова, Тараса Чубая на вірші Василя Симоненка, Богдана Весоловського, Павла Тичини, Юрка Іздрика, Сергія Жадана, Івана Малковича, Богдана-Ігоря Антонича, Маріанни Кіяновської.

Телевізійну трансляцію заходу будуть забезпечувати три загальнонаціональні телеканали: “Еспресо”, “5 канал”, “Прямий”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини