Польський диригент у Чернівцях одягнув вишиванку на знак українсько-польської дружби

814

9-го лютого 2018р. у залі Чернівецької обласної філармонії ім. Д.Гнатюка відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру, а за диригентським пультом стояв відомий музикант з Польщі – Кшиштоф Камінскі.

Символічно, що й розпочалася програма твором польського композитора Генріка Чижа – «Canzona di Barocco» для оркестру, далі прозвучали соната для фаготу з оркестром Гальярда (соліст – Олександр Конєв), «Половецькі танці» з опери «Князь Ігор» Олександра Бородіна і на завершення концерту пролунала симфонія №2 Сергія Рахманінова.

– Чернівецький симфонічний оркестр був просто надпрофесійним! І один із найкращих диригентів, які були у Чернівцях – Кшиштоф Камінскі з Польщі під час Симфонії 2 Сергія Рахманінова диригує у вишиванці, яку купив днями – для того, аби продемонструвати: українсько-польська дружба існує, принаймні між музикантами і пересічними людьми точно, – поділилася враженнями журналістка Наталя Фещук.

– Справді сьогодні було велике музичне дійство, оркестр під орудою маестро Кшиштофа Камінські віртуозно виконав надскладні музичні твори особливо Другу симфонію С. Рахманінова, – додав професор Тарас Івасютин.

Джерело: buknews.com.ua