Політв’язень Кремля розшукує львівського школяра, який надіслав йому «рятівного» листа

5586

Політв’язень Кремля Ахтем Чийгоз планує приїхати до Львова, щоб знайти школяра, який колись надіслав йому листа у тюрму. Про це розповів у Фейсбуку Юрій Яценко.

«Якби не знав, що ця історія справжня – їй Богу б подумав, що це якийсь кіносценарій, але життя, буває, закрутить сюжет куди вигадливіше, ніж людська фантазія… Коли політв’язень Кремля Ахтем Чийгоз сидів у російській тюрмі за свою проукраїнську позицію, коли сили вже покидали, коли ворогам здавалося, що ось ще трішки – і їм вдасться зламати його волю, він отримав листа із Батьківщини, від львівського школяра. Дуже простий текст, просякнутий звичайним людським теплом, від якого тебе так намагаються огородити садисти із ФСБ. Так вийшло, що саме цей лист підтримав Ахтема у найскрутніший момент, допомігши із честю пройти всі випробування».

Як пише Юрій Яценко, тепер Ахтем приїжджає до Львова і дуже хотів би зустрітися із своїм юним другом. От тільки про хлопця відомо лише те, що звати його Богдан та що на момент написання листа йому було 14 років.

«Друзі, прохання допомогти у пошуку юного автора листа! Якщо ми будемо поширювати цей пост, або сам хлопець, або його батьки, друзі чи родичі його рано чи пізно побачать. Із інформацією про нашого юного героя прохання писати мені, Юрій Яценко. Дякую за допомогу! Україна переможе!» – написав Юрій Яценко.

Джерело: forpost.lviv.ua/

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини