Подарунок для Ісуса

2355

Можливо, ця історія – дуже схожа на казку. Але відкрию вам одну маленьку таємницю: ця казка відрізняється від інших казок тим, що вона не є видуманою, бо щоденно стає реальністю для тисячі тисяч людей у світі. Я вірю, що багато хто зуміє віднайти у цій казці себе і своє власне життя. Тому що Різдво – це Диво Див, велична подія в історії людства, завдяки якій справжня казка має можливість увійти сьогодні у кожне людське життя. Бо істинне щастя людини веде свій відлік від Світла однієї зорі, яка освітила тоді – приблизно дві тисячі років тому – і назавжди глибоку темряву над Вифлеємом.

Ти чуєш радісні голоси ангелів і архангелів? Бачиш їхні світлі обличчя: пастухів і мудреців зі Сходу, яким пощастило зустрітись сьогодні із новонародженим Дитятком одними із перших серед людей? Вслухайся у мелодію ніжної колискової, яку співає Матір Божа маленькому Ісусикові. Почуй, як шарудить свіже сіно, яке приніс Йосиф, щоби зігріти свою сім’ю… Правда, це можна відчути по-особливому лише загадкової Різдвяної ночі. Дозволь казці, яку Бог написав для тебе, увійти сьогодні у твоє серце…

Тієї незвичайної Святої Ночі він відчув, як хтось покликав його до нового життя. Він прокинувся зі сну, бо побачив, як велику темряву на галявині освітило, ще не бачене ним до цього, неймовірно яскраве Світло. Він досконало знав нічне небо, часто вивчав його, коли стеріг своє стадо від хижих вовків, але такої променистої зорі, яка з’явилася йому сьогодні, він навіть у снах ніколи не бачив.

Він із захопленням слухав неземної краси пісню ангелів, які прославляли велич Всевишнього Бога, що від сьогодні так незбагненно для людського розуму став задля людей одним серед людей. Ще ніколи у своєму житті він не чув такої глибокої прослави з Небес. Він ще до кінця не усвідомлював, ким є той Хтось, хто так урочисто запрошував сьогодні маленьку людину на радісне торжество Свого народження у світі. Але довго не роздумував над тим, чому новонароджений Цар, якого чекали роками пророки, хотів побачити сьогодні саме його – простого вбогого пастуха без великих знань та якихось особливих життєвих досягнень за спиною. Адже його пастуша праця не славилася серед людей аж надто великою популярністю. Але як сумлінно він її виконував. Він любив своїх овець, любив навіть тих неслухняних, які часто втікали далеко в ліс, і йому неодноразово приходилося вирушати на пошуки тієї однієї, яка заблукала. Господарі не давали йому за це додаткової оплати. Він просто любив своїх овець, і його серце схвильовано билося частіше, коли він знову і знову знаходив оте непокірне ягнятко, що вирішило подивитися, де закінчується горизонт. Він ще й приблизно не уявляв, що його Бог, який сьогодні прийшов на землю, стане настільки близьким до його щоденного людського життя, що також служитиме Добрим Пастирем для своїх улюблених ягнят, можливо, саме тому і покликав його одним із перших.

Серце підказувало, що довкола відбувається щось особливе. Світло довгоочікуваної зірки та радісна пісня херувимів освічували його кроки до Вифлеєму. Він сміливо йшов за голосом свого серця, за дзвінким усміхом ангелів.Ще вчора навіть мріяти не міг, що сьогоднішній День змінить усю історію його життя, що сьогодні особисто зустрінеться із тим, хто Любов’ю підкорить увесь світ.

Він чув колись, що має народитися Месія, і ноги зовсім не відчували втоми, коли ангели покликали його до Господнього вертепу. В якийсь момент він задумався, що ж може подарувати самому Богові, бо що й говорити про золото, якщо не мав навіть хорошого взуття, тому біг босоніж назустріч Ісусові? Але навіть це його не зупинило. Він приніс у подарунок Богові золото найвищої проби – своє чисте серце і сумлінне чесне життя. Того дня це був найцінніший подарунок для маленького Ісусика.

Бог бажає замешкати у тихих яслах твого чистого, по-святковому прибраного серця, у якому доброта і любов є найважливішими різдвяними прикрасами. Їх протирають від пилюки до блиску і ставлять на найбільш видиме місце у оселях своїх сердець. Саме такий затишок внутрішнього світу людини є для Бога золотом найвищої проби!

Джерело: Дивен світ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини