“Побачила матерів і дітей, що штовхають візки через міст між мінними полями”: президентка Швейцарії написала листа Зеленському після поїздки на Донбас

1042

Президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга після поїздки на Донбас надіслала листа президенту України Володимиру Зеленському.

Світлина від UNIT.City.

Про це повідомляє пресслужба Офіса президента України, передає Espreso.

“Ця поїздка з вами справила на мене глибоке враження. Коли я побачила матерів і дітей, що штовхають візки, завантажені речами та багажем, через цей міст (у Станиці Луганській – ред.) між двома мінними полями, моє переконання, що конфлікт повинен закінчитися заради цивільного населення з обох сторін, зміцнилося”, – написала Соммаруга.

Президентка Швейцарії також відзначила діяльність уряду, зокрема, щодо відновлення повноцінного контролю над територією України, та запевнила, що Україна може розраховувати на підтримку Швейцарської Конфедерації на шляху реформ і відновлення територіальної цілісності відповідно до міжнародного права.

Президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга надіслала листа подяки Главі Української держави Володимиру…

Gepostet von Офіс Президента України am Montag, 10. August 2020

Нагадаємо, 23 липня 2020 року під час спільної поїздки в зону ООС Володимир Зеленський і Симонетта Соммаруга оглянули пішохідний міст через Сіверський Донець у Станиці Луганській та ознайомилися з роботою контрольного пункту в’їзду/виїзду на лінії розмежування.