П’ять старих фільмів, які створять різдвяний і новорічний настрій

7924

До Різдва і Нового року лишається все менше часу. Якщо у вас з якихось причин і досі немає святкового настрою, пропонуємо добірку старих фільмів на цю тему. І хоча їм вже не один десяток років, стрічки і досі не втрачають свого шарму.

Диво на тридцять четвертій вулиці («Miracle on 34th Street», 1947)

Класика різдвяних фільмів. Милий і добрий фільм розповідає історію про шестирічну дівчинку Сюзанну, яка живе удвох з мамою. Жінка вже давно розповіла донці, що насправді Санта Клауса не існує, а подарунки дітям дарують батьки. Але ж Різдво не даремно називають святом див, в цей час може статися все що завгодно…

Це прекрасне життя («It’s a Wonderful Life», 1946)

Фільм для перегляду усією сім’єю, екранізація твору Філіпа Ван Дорена Стерна «Найбільший подарунок». Джордж Бейлі, настільки засмучений незліченними проблемами та несподіваним боргом, що думає про самогубство в переддень Різдва. Він завжди хотів виїхати з рідного міста, щоб побачити світ, але пожертвував собою заради освіти брата, одружився з дівчиною, яку любив з дитинства, утримував сім’ю. І ось Джордж готується стрибнути з мосту… Чи зробить він це?

«Все, що я хочу на Різдво» («All I Want for Christmas», 1991)

Фільм захоплює своєю щирістю. За сюжетом, брат із сестрою напередодні Різдва намагаються примирити розлучених батьків. Хеллі попросила про це Санта Клауса, а значить — її бажання обов’язково має здійснитися. Адже на Різдво всі мрії неодмінно збуваються.

Дружина єпископа («The Bishop’s Wife», 1947)

Це романтична комедія. У центрі картини родина єпископа, який зовсім не звертає на рідних уваги. Чоловік повністю зайнятий тим, що збирає пожертви на новий храм і весь час молиться. Утім у місті з’являється незнайомець, який каже, що він янгол, покликаний допомагати нужденним. І тут починаються дива, які показують героям, що насправді важливо у цьому житті.

Різдвяна історія («A Christmas Carol», 1984)

Ебенізер Скрудж — скнара, якого хвилюють лише гроші. У нього немає друзів, він відмовився навіть від єдиного родича — племінника Фреда, і до всіх ставиться з презирством. Він терпіти не може Різдво, вважаючи цю пору марною тратою грошей і часу, і дуже неохоче дає своєму клерку Бобу Кретчити вільний день на свято. Але в святвечір до нього приходить привид старого померлого компаньйона Джейкоба Марлі, який заклинає його змінити своє життя. Марлі попереджає про прихід трьох Духів, які й покажуть старому упертюху Скруджу його життя і життя оточуючих людей в правдивому світлі. Уроки Духів не проходять даремно.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини