Озеро з коропами і верба: Винник описав свою мрію

973
У родині Винника горе

Український співак Олег Винник мріє про екологічний будинок, поблизу якого буде озеро з коропами і ростиме верба.

“Я мрію побудувати будинок, з озером з коропами, щоб верба біля нього росла. Там зможу сидіти з вудкою. І це буде в Україні! Може банально, але це моя мрія. Я дивився якісь ділянки, проекти, але не можу уявити, що ось зараз вплутаюсь у будівництво. Думаю, час прийде. Купувати готовий будинок не хочу. Побудую все так, як мені подобається, в екостилі”, – каже Винник у інтерв’ю журналу “Отдохни“.

Також виконавець розповів, як харчується, щоб підтримувати хорошу фізичну форму:

“Зранку – декілька ложок вівсянки. Я її не особливо люблю, але вона корисна. Вдень – білок з клітковиною: яйця з листям салату. Ввечері можу з’їсти котлету. Але не жирну і не смажену. Я взагалі в їжі не вибагливий, мені легко дотримуватися правильного харчування. Руколу просто обожнюю і можу тоннами їсти. А ось кефір, кажуть, корисний на ніч, але я його можу пити хіба що з медом”.

Крім того, артист пригадав період у своєму житті, який вважає найскладнішим.

“Це той період, коли я себе готував після роботи в мюзиклах до сольної творчості. Тоді було складно з професійного погляду – потрібно було повністю переробити вокал, складно морально – треба було кинути роботу в театрі у Німеччині, складно матеріально – потрібно записувати пісні і жити на щось. Та й взагалі це було рішення змінити життя, на яке у мене пішли декілька років. Роки два-три. Я шукав себе. Але якщо озирнутися назад, це нормально, кожен артист через це проходить. Це був непоганий час, який мене загартував”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини