Осінь у місті: п’ять атмосферних локацій для прогулянок у Львові

2654

Осіннь у Львові – магічна пора року. Пожовкле листя казково підкреслює старовинну архітектуру, вабить і заворожує. VG Львів пропонує ТОП 5 атмосферних місць для прогулянок Львовом, які надихнуть восени.


Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка


Ботанічний сад часто проводить Дні відкритих дверей. Тож можна не просто погуляти і помилуватися квітами, але й послухати цікаві лекції. Осінні вечори у саду наповнені сучасним саундом. Львів’яни та гості міста, лежачи на траві чи соломі, мають можливість послухати DJ сети виконавців на вечірках просто неба. Уявляєш, які круті фото будуть в твоєму Інстаграмі?


Парк “Знесіння”


Цією місциною львів’ян не здивувати. Однак територія “Знесіння” настільки велика, що можна щоразу знаходити нову стежку для прогулянки. Коли є настрій побути наодинці чи просто втекти від буденної метушні – “Знесіння” стане ідеальним прихистком. Не забуть наробити канапок – тут ти затримаєшся надовго!


Високий замок


Ну тут усе просто. Найпопулярніша оглядова Львова – Високий замок. Дорогою до вершини ти підкачаєш ноги і сідниці та зробиш купу яскравих фото. І хто б там не казав, що це “заїжджена туристами тема”, Високий замок відкриває неймовірну панораму на Львів.


Стрийський парк


Стрийський парк здобув славу найулюбленішого місця відпочинку львів’ян. Тут насправді чудова атмосфера спокою. Он де містяни лежать на траві, а там прогулюються алеями всією сім’єю. Не забудь зробити знимку з лебедями та біля відновленого каскаду струмків із підсвіткою поблизу ставка.


Парк “Залізна вода”


Парк “Залізна вода” не такий популярний серед містян і туристів, як Стрийський парк чи Високий замок. Але це ще не означає, що слід позбавляти себе атмосферної осінньої прогулянки. Навпаки: чим менше “конкурентів” на засипаній жовтогарячим листям алейці – тим кращими будуть світлини. І не забуть прихопити термос із чаєм і щось солоденьке!

Фото з відкритих джерел

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини