Омелян анонсував захід лоукостера Ryanair в Україну

1038

Зрив перемовин міністр інфраструктури називає гарним уроком та запевняє, що цього разу все йде добре

Переговори з лоукостером Ryanair перебувають на завершальному етапі, а прихід компанії на український ринок відбудеться у січні-лютому. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ZIK.

“З Ryanair ми вже на фінальному етапі переговорів. І я сподіваюсь, що її прихід відбудеться в січні-лютому. Є технічні моменти, які ми завершуємо, але загалом все добре. У нас не було поступок, порівнюючи з тими позиціями, які ми мали минулого року”, – відзначив очільник Мінінфраструктури.

Також він розповів, що торік переговори з Ryanair насправді проходили дуже легко, однак дехто дуже намагався їх зірвати.

“Мені шкода, що минулого року вони зупинилися, бо українці вже з вересня 2017 року могли абсолютно дешево літати в ЄС як зі Львова, так і з Києва. Я вірю: 2018-й буде роком лоукостів”, – заявив Омелян.

На думку міністра, лоукост-перевезення – це зручно не лише для українців, а й “для іноземного туриста, який полетить і залишить тут свої гроші”.

Крім того, зі слів Омеляна, після зриву переговорів з Ryanair у міністерства налагодився тісний контакт з аеропортом Бориспіль.

“Це був гарний урок для всіх нас. Є чітка мета, є позиція Президента, що мають бути бюджетні авіакомпанії. Ми маємо літати дешево, і державний аеропорт має бути скерований для цієї мети”, – переконаний очільник міністерства інфраструктури.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини