Ольга Сумська святкує своє 52-річчя

1900

22 серпня свій день народження святкує знаменита українська актриса Ольга Сумська. Актрисі виповнюється 52. Вона одна з тих жінок, яким не страшний вік. Вона завжди виглядає добре, і не тільки в кадрі.

Фото з відкритих джерел

Ольга Сумська за свою кар’єру досягла чималих вершин. До того ж, вона стала Заслуженою артисткою України, Народною артисткою України, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, пише tochka.net.

На честь дня народження Ольги Сумської редакція tochka.net вирішила згадати кілька фактів з її життя:

  • Майбутня актриса народилася в родині акторів Академічного драмтеатру ім. І. Франко. Ольга Сумська ж після КДІТМ імені І. К. Карпенка-Карого стала актрисою Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки.
  • Саме старша сестра Наталя привела Ольгу на знімальний майданчик. Тоді шістнадцятирічна Ольга в телефільмі “Вечори на хуторі біля Диканьки” зіграла відразу три ролі: Музу, Сотниківну і Панну.
  • Ольга Сумська – не тільки актриса. У неї також багатий досвід озвучування мультфільмів: “Тачки”, “Тачки 2”, “Хоробра серцем”.
  • З 2011 року Ольга Сумська обіймає посаду президента Київського міжнародного кінофестивалю замість Богдана Ступки.
  • Ольга Сумська випустила кілька власних книг. Першим проектом була збірка сімейних рецептів. Актриса також представила видання, присвячене красі і догляду за собою.
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини