Олена Мозгова запропонувала закрити Cosmopolitan Ukraine і “Інтер”

311

Музична продюсерка Олена Мозгова заявила про те, що в разі підтвердження факту приналежності видання Cosmopolitan Ukraine російському олігарху, його слід закрити.

У контексті інформаційної безпеки України вона також звернула увагу на телеканал “Інтер”. Про це вона написала в блозі OBOZREVATEL.

“Якщо буде доведено, що ці ресурси належать російським олігархам, то певно, що їх треба закривати. Але постає питання: а “Інтер”? В “Інтері” є відсоток ОРТ. Давайте тоді будемо послідовними”, – закликала продюсерка.

У контексті скандалу з ексзаступницею головного редактора Cosmopolitan Ukraine Євгенією Пліхіною вона зауважила: “Це проблема не сьогоднішнього дня, і виникла вона не на рівному місці. Проблема інформаційної безпеки України коренями заглиблюється ще в совкові часи”. На думку Мозгової, за роки незалежності в Україні не було зроблено серйозних кроків для її вирішення.

4 грудня заступниця головного редактора Cosmopolitan Ukraine Євгенія Пліхіна потрапила в скандал через пост полеглого бійця “Альфи” СБУ, Героя України Дениса Волочаєва.

Пізніше з’явилася інформація про те, що журнал Cosmopolitan Ukraine входить до мідіагрупи російського магната Віктора Шкульова Hearst Shkulev Ukraine.

5 грудня журнал Cosmopolitan Ukraine зі скандалом звільнив Євгенію Пліхіну.