Олег Винник вперше проговорився про свою дружину і розповів про страшну трагедію

1227
У родині Винника горе

Український співак, музикант, поет-пісняр і ідол «вовчиць» Олег Винник народився 31 липня 1973 року в Черкаській області в маленькому селі Вербівка.

У дитинстві Олегу більш за все хотілося отримати дві речі – гітару і мопед. Але так, як для села мопед був на той час занадто дорогим задоволенням, батьки обмежилися електрогітарою. З тих пір він її не випускав з рук – грав на шкільних концертах, на танцях у сільському клубі, брав участь у різних конкурсах і музичних фестивалях.

Після закінчення школи Винник вступив до хормейстерського відділення Канівського училища культури. Там йому порадили більше займатися вокалом. Приблизно у той же час Винник пише свої перші вірші, які пізніше стануть основою його пісень.

У 20 років випускник культучилища потрапив до Черкаського народного хору. Завдяки вокальним даним, він став провідним солістом колективу. В рамках культурного обміну між Німеччиною та Україною хор відправили до німецького міста Фирзен, побратима Канева. Для сільського хлопця ця поїздка стала поворотним моментом у житті.

На вулицях німецького міста він зрозумів, що хоче брати участь в мюзиклах. Там же він спробував себе в оперних постановках – на сцені Люнебургский театру.

Незабаром доля звела його з маститим американським педагогом по вокалу Джоном Леманном, який за два роки зробив з баритона тенора з унікальним діапазоном.

Використовуючи свій голос, Винник зумів втілити в життя мрію – незабаром він вже грав в мюзиклах Kiss Me Kate, «Горбань із Нотр-Дама», «Знедолені», «Елізабет» під псевдонімом OLEGG.

В Україні співак став виступати в 2009 році за сприяння бізнесмена Олександра Горбенко – той допоміг організувати студію, випустити перший альбом, зняти кілька кліпів і організувати тур.

Через кілька років він уже був затребуваним. Якщо в 2012-му на його концерти ходили майже безкоштовно, то через п’ять років глядачі з радістю викладали 100 доларів.

Вже будучи відомим, сім’ю Винника спіткало страшне горе – залишив світ батько. Він помер від інфаркту по дорозі на концерт сина. До цього він ніколи не бачив сина на сцені – їхав уперше. Після концерту Олег відправився до лікарні з оберемком квітів, але було вже запізно.

Про особисте життя співака відомо небагато – він його ретельно приховує. Однак, німецькі видання випитали у вокаліста, що Винник давно одружений з однокурсницею по Канівському училищі Таїсією Сватко. До речі, вона співає у нього на бек-вокалі (сценічне ім’я – Таюне). Ще коли вони жили в Штутгарті, у пари народився син. Так що «вовчицям» доведеться зменшити запал і пристрасть.

Що зовсім вже несподівано – Винник любить рок-музику. Улюблена група співака – британці «Muse». У них Олега привертає філософія, гармонія і підхід.

Крім України Винник популярний і в Росії, але, як зізнається, відмовляє в запрошеннях.

«Це моя позиція не як артиста, а як людини. Мені боляче від того, що відбувається. Люди гинуть щодня – і треба кожному задуматися, як це зупинити, припинити війну і ворожнечу», – розповів співак.

Джерело: Політека

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини