Олег Ляшко заявив, що залишається у політиці

1394

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який за результатами парламентських виборів не пройшов у Верховну Раду, вирушив на відпочинок до Італії разом зі своєю дружиною Росітою.

Звідти він записав відеозвернення до українців, яке розмістив на своїй сторінці у Facebook, пише today.ua.

Політик переконує, що попри намагання недоброзичливців обов’язково повернеться у велику українську політику, але наразі вирішив відпочити у Європі.

“Друзі привіт. Щоб ніхто не вигадував ніяких дешевих сенсацій, я хочу сказати, що ми зараз з Росітою на кілька днів в Італії, аби відпочити. Президентська і парламентська кампанії дуже мене виснажили, я теж – жива людина”, – каже Ляшко.

Він додав, що не збирається нікуди тікати або ховатися. Лідер Радикальної партії і далі буде боротися за Україну, за її перемогу.

“Хтось там розказує, збіг, утік, злякався, заховався – це не про мене, я з політики не йду. Тому що Ви бачите, що боротьби буде більше, ніж достатньо. Тому треба сила, здоров’я і віра в Україну, вірте в Україну. Сьогодні дуже складні часи для України, але ми все здолаємо, вірте в Україну, вірте в себе, вся ця чума, вся ця холера, все це – пройде, а Україна буде, і ми з Вами будемо. Вірте в Україну, до зустрічі”, – закликав Олег Ляшко.

Щоб позбавити презедента від необхідності сушити мізки над новим роликом, інформую, що зараз я в Італії. Володимир Зеленський, я обов‘язково повернуся в рідну Україну, не дам вам її зебілізувати.

Gepostet von Олег Ляшко am Montag, 29. Juli 2019

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини