Один з американських штатів оголосив березень місяцем пам’яті геноциду в Україні

1060

Губернатор штату Массачусетс Чарльз Бейкер видав прокламацію, у якій визнав, що Голодомор 1932-1933 років Україні був зумисним та спрямованим на винищення українців, пише Експрес-онлайн.

Як повідомило Посольство України у США на своїй сторінці у Facebook, у прокламації зазначено:

“Оскільки цей геноцид, Голодомор, який означає “Вбивство голодом”, був спеціально спровокований радянським режимом, щоби змусити вільнодумних українців зазнавати економічних, політичних та соціальних утисків;

Оскільки в розпал Голодомору в 1933 році близько 28 тисяч українців помирали щодня, а третина з них були дітьми до 10 років…

…Зараз і надалі, я, Чарльз Д. Бейкер, губернатор штату Массачусетс, виголошую березень 2018 року “Місяцем пам’яті геноциду українців”.

Нагадаємо, вже 9 штатів Америки визнали Голодомор геноцидом – Вашингтон, Вісконсин, Іллінойс, Массачусетс, Мічиган, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Орегон та Пенсильванія.

“Вітаємо рішення штату Массачусетс та дякуємо народу США за солідарність та підтримку у відновленні історичної справедливості у пам’ять про мільйони жертв, які померли від свавілля режиму Сталіна”, – написали працівники Посольства у своєму повідомленні.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини