Одурила шахрая: в Сумах пенсіонерка позловтішалася над аферистом

3095

Шахрай хотів вкрасти пенсію з банківської картки літньої жінки

Шахрайство з банківською карткою намагалися провернути у відношенні 69-річної мешканки Сум. На телефон жінки прийшло повідомлення, що її картка заблокована. Коли вона перетелефонувала за вказаним номером, зрозуміла, що має справу з аферистами, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

“Працівник банку” налякав жінку, що хтось начебто намагався викрасти гроші жінки, тому банк заблокував рахунок пенсіонерки. А щоб його розблокувати, вона має назвати всі “заповітні цифри”.

Пенсіонерка чула від родичів про подібні афери, тому вирішила провчити афериста, який вирішив підзаробити на наївності жінки. Напередодні вона зняла всі гроші з карти, тому спокійно повідомила шахраєві всі дані, знаючи, що карту все одно необхідно скоро міняти.

За кілька хвилин любитель легкої наживи перетелефонував жінці і запитав, скільки саме грошей зберігається на її рахунку. На що пенсіонерка відкрито розсміялась і відповіла: “Саме стільки, скільки ти заробляєш чесним шляхом, і будеш отримувати в старості”. Після чого жінка заблокувала картку, щоб нею більше не могли скористатися аферисти.

Джерело: Укрінформ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини