Обіцяне житло не дали: Наймолодша мама України збирається до Польщі, щоб заробити на квартиру

4230
Скріншот з відео

Вся Україна пам’ятає історію, яка сталася на Львівщині минулого року – у вересні 2017-го 13-річна Таня Лучишин із Борислава народила доньку. Вона одразу стала популярною, її показували по усіх телеканалах та запрошували на телешоу. Чи не вся країна гадала, хто ж є батьком дитини, поки врешті, не з’ясувалося, що це – 15-річний двоюрідний брат Тані. 17 вересня цього року маленькій Діанці, Таниній донечці, виповнився рік.


Сьогодні Таня з однорічною донькою і братом-першокласником орендують квартиру у сусідньому під’їзді, де є лише одна кімнатка та маленька кухня. До цього жили усі разом на 40 квадратних метрах – Таня з донькою, її мама зі своєю молодшою дочкою Вікою, якій зараз півтора року, чоловіком і ще чотирма синами – без зручностей і особистого простору.

– Поки Таня ходить в школу, а коли зроблять розклад для індивідуального навчання – буде займатися вдома. Вдень з дитиною сиджу я. Діана вже всюди повзає, увага потрібна. Починає говорити, – розповідає мама Тані і бабуся Діани 32-річна Ганна, пишуть наші колеги-журналісти з politeka.net.

Тато маляти, 15-річний Остап (двоюрідний брат Тані, племінник Ганни), у всьому намагається допомагати. Грошей, кажуть, просити не треба – сам приносить.

По вечорах Таня вмикає опалення, щоб донька не застудилася. Тож за помешкання доводиться платити півтори тисячі на місця. Плити, холодильника немає, пральної машини теж – готує мама Ганна у себе вдома, тут же перуть речі. З Танею живе брат-першокласник Андрій – сама молода мама боїться залишатися.

Проте Таня мріє про свою квартиру, щоб було де жити їй і дитині. Бачить, що зараз нелегке життя, тому вирішила вивчитися і виїхати в Польщу заробляти на квартиру. Адже житло, яке, за словами бабусі Ганни, обіцяли в міськраді, так і не дали. Навіть ремонт не допомогли зробити. Сім’я живе в аварійному будинку – дах тече, балки прогнили, в підвалі збирається вода, стіна руйнується.

Джерело: Західний аргумент

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини