Нумо обійматися: 21 січня – Міжнародний день обіймів

991
Нумо обійматися: 21 січня - Міжнародний день обіймів
Нумо обійматися: 21 січня - Міжнародний день обіймів

Сьогодні, 21 січня, мешканці усього світу відзначають мабуть одне із найбільш романтичних і щирих свят у календарі – день обіймів. У цей день ви можете підійти навіть до незнайомця і просто обійняти, подарувавши цій людині заряд позитиву на цілий день!

Історія цього незвичайного свята американського походження сягає ще з 1986 року. Існують версії, що ідея його створення сформувалась саме в студентському середовищі. Юні хлопці та дівчата обіймались, адже вважали, що за допомогою обіймів, без жодного інтимного натяку можна подарувати іншій людині душевне тепло та спокій.

До того ж, як доведено науковцями, окрім душевного тепла, міцні обійми приносять величезну користь для здоров’я:

  • Обійми – це справжній “еліксир” молодості та довголіття!
  • Під час обіймів рівень гемоглобіну в крові значно підвищується;
  • Обійми – це ліки від пригніченого настрою. Під час цього процесу виробляється спеціальний гормон, що бореться із меланхолічним душевним станом;
  • Обійми стабілізують кров’яний тиск і, загалом, покращують роботу серцево-судинної системи;
  • Ну і найголовніше – люди, що завжди обіймаються мають міцний імунітет, а відповідно – майже не хворіють!

До речі, психотерапевти з США вивели щоденну норму обіймів. Вони зазначили, що для хорошого самопочуття необхідно обійнятися не менше восьми разів за добу! Мінімальна кількість обіймів у день – 4 рази.

Тому, нумо обійматися! Саме так ви можете нагородити своїм теплом усіх, кого вважаєте за потрібне! І важливо: робіть це якомога частіше, а не лише у такий святковий день:)