Новообраний глава Української помісної церкви Епіфаній: Двері нашої церкви відкриті для всіх

1266

Новообраний очільник Української автокефальної церкви подякував усім присутнім на площі перед Софією Києвською, патріарху Філарету, Президенту України а також Верховній раді.

Про це повідомляє ZIK

За словами митрополита, українці змогли спільно перебороти в собі різні спокуси, подолати різні незгоди та об’єднатися в єдину церкву.

«Ми зуміли засвідчити, що ми можемо об’єднатися і можемо створити в Україні єдину помісну православну церкву нашими спільними зусиллями. Також ми повинні висловити подяку його всесвятості вселенському патріарху Варфоломію, який зробив такий рішучий крок з надання автокефалії православної церкви», – заявив Епіфаній.

Предстоятель запевнив, що помісна православна церква єдина і визнана вірою і правдою служити українському народу молитиметься і вестиме його шляхом спасіння.

«Я хотів би закликати всіх наших співбратів, архієреїв всіх вірних до новоствореної єдиної помісної української церкви. Ми закликаємо всіх до єднання, ми закликаємо всіх бути в цій визнаній єдиній помісній українській православній церкві», – відзначив Епіфаній.

Як зауважив перший предстоятель УПЦ, попереду ще багато роботи. Передусім потрібно завершити справу єднання українського православ’я.

«Плекати нашу українську богословську освіті і науку. Молитись про припинення війни та за панування справедливого миру в Україні. І нехай нам у цьому допоможе Господь», – констатував Митрополит Епіфаній.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини