“Нехай російські артисти виступають в Україні.” Українська співачка Світлана Тарабарова своїм дописом викликала ажіотаж у Мережі

3439

На своїй сторінці в Instagram українська співачка Світлана Тарабарова опублікувала пост, в якому заявила, що не проти того, щоб російські зірки виступали на території України:

“Гастролі російських артистів в Україні?
Весь шоу-біз, кулуарно звісно, обговорює повернення росіян на український ринок
( виступ TEMNIKOVA, активність піар агенцій із промо росіян в наших музичних ЗМІ, зрада/перемога, хто винен та що робити?… )
Журналісти звертаються за коментами, тож вирішила один раз відповісти всім – я «За».

По-перше – здорова конкуренція тільки допоможе розвитку ринку.
По-друге – заборони ні до чого гарного не призводять.
АЛЕ, за однієї умови:
наша ВР (цього або наступного скликання) мусить законодавчо ввести податок із проданих квитків російських гастролерів у розмірі 20%, який буде спрямовано на розвиток Української армії.

Багато українських артистів зробили і роблять свій внесок у обороноздатність країни – тож може прийшов час і сусідам долучитися до цієї справи, як ви вважаєте?

P.S. Ну і звісно гастролери повинні поважати наші закони та територіальну цілісність України (відсутність виступів у Криму та тимчасово окупованих територіях).” – пише Тарабарова.

У коментарях гнівно висловилися на адресу Тарабарової, зазначивши, що вони проти російських знаменитостей. «Заборона російських артистів вже дав позитивні результати. Подивіться, який розвиток української музики за останні 5 років», «Я однозначно проти. Без російського шоу-бізнесу мені більше подобається. Українські співаки в 100 разів краще», «Не думаю, що артисти РФ захочуть віддавати відсоток саме на українську армію і взагалі навряд чи вони поважають територіальну цілісність», «А я проти. У нас стало багато класної української музики по радіо приємно чути пісні рідною мовою. Не треба нам їх», « Категорично ні! Умови хороші, але занадто казкові», – відповіли користувачі.

Джерело: Старко

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини