Неймовірно: Український гурт записав пісню на роялі, в який вбудували 20 різних інструментів

684

Український гурт «Brunettes Shoot Blondes» записав пісню, в якій використав рояль зі вбудованими в нього 20 різними інструментами. З цією композицією під назвою «Houston» музиканти виступлять на національному відборі Євробачення-2019.

Про це пише Громадське.

«Ідею вигадав я, команда підтримала. Разом нам вдалося втілити цю божевільну концепцію. Придумали інструмент самі, але далі потрібна була допомога. Для розв’язання технічних питань ми запрошували інженерів і фахівців на кожну задачу», — розповів Громадському співзасновник гурту, соліст Андрій Ковальов.

На створення такого роялю витратили близько 3 років. У ньому все механічне: в центрі інструмента залишили кілька октав, а інші клавіші перебудували так, аби вони відповідали за гру додаткових інструментів.

Щоб грали дудки чи оберталися колеса, які імітують смички скрипок, — потрібно обертати ногами платформу. Загалом у рояль вмонтували 20 різних інструментів, включно зі скрипкою, віолончеллю, барабаном, африканською калімбою та різними елементами перкусії.

«Інструмент — основний елемент нашого номера, на відборі ви його точно побачите. Тим більше досвід Меловіна показав, що з кожним роялем на сцені збільшується шанс на перемогу», — сказав Ковальов.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини